Se indlæg
 Udskriv debat
Skrædder i Pattaya
larsmand
Hejsa...
Vi er tre voksne drenge der i starten af november skal to uger til Pattaya... Nogen herinde der har kendskab til en fornuftig skrædder der syer tøj af kvalitetsstof og til rimelige priser....????? Har får fået lavet tøj i Bkk, men mom ikke at det er muligt at finde en i Pattaya...???))))
livet er jagt og kvinder....
 
1viggovax
der er ligeså mange skrædder som der er 7-11 butiker. det er sgu nemt
 
sank
Smile Jeg har fået syet et nydeligt sæt tøj til fornuftig pris og som ikke krøller af en tur i kufferten, hos Lucky Tailors i Madein Thailand arkaden på 2 rooad mellem Maiks og Festival på H. side.
(087)5413738 E-mail Jeg husker ikke lige prisen da jeg også fik et par skjorter, det ligger et stykke inde i arkaden som vist også kaldes Natmarkede nu.
 
Anonym Bruger
1viggovax skrev:

der er ligeså mange skrædder som der er 7-11 butiker. det er sgu nemt



GrinGrinGrin
 
H_Larsen
Hej

Jeg har i ti år brugt New Rama som nu har skiftet navn


http://www.jacqua...



http://www.newram...


Den har eksisteret siden 1972.

Jeg har altid været tilfreds

med venlig hilsen

H_Larsen
 
fessor
Kan kun give H_ Larsen ret, har brugt New Rama i 25 år og er meget tilfreds med kvaliteten af deres arbejde Cool
 
Spring til debat: