Se indlæg
 Udskriv debat
Nu er det min tur
Bjarne30
Hej Aller sammen.

Vli bar lig fortælle jer at nu er det min tur til at ta afsted til Thailand igen kom hjem d 23-12-04 men fik lige 3 ugers ferie fordi vi ikke har så meget at laver så ta der ne til d 12-03-05 skal fly fra billund og min kærest Ay stå i Bangkok lufthavn og venter så det bliver godt. Kan i har det godt her hjem.

Hilsen BjarneCoolCoolCool
 
Hejsa Bjarne

Ja jeg siger bare godt det ikke er mig der skal over og svede og se på de smilende mennesker. Nææææ så hellere blive herhjemme og nyde de sure danskere og kulden, det sgu ikke fordi jeg er misundelig overhovedet ikke GrinGrin

Men gid du må få en god tur alligevel, så må man se om man kan overleve vejret herhjeme og forhåbenlig vente til det bliver august.
 
falang yao
Hej Bjarne,

Du må have en rigtig god tur. Og husk lige hvis kæresten "slipper" dig en 1/2 time at give et "pip" og fortælle om flyveturen med China Airlines.

M.v.h.,M.Rasmussen Cool
Thailand-You are always on my mind, even when sometimes it's S. S. but D. D.
falang-yao@dansk-thai.dk
 
surin999
ja god tur og må du lide af solstik og diarre til du vender tilbage til kuldenWinkWinkWink

og skulle du fortryde så tager jeg gerne tjansen og overtager din billetCool
Surin er død længe leve Surin999
 
Davser Bjarne
Ja der er jo nogle som er heldige og skal afsted så hurtigt igen
efter at ha været derude
Men hyg dig derude og hils dem alle Grin[img]http://www.langkawi.dk/m76.gif[/img] is not a valid Image.
Så hopper kæresten sikkert af glæde

bamsen
 
falang yao
HEEEEEEEEEEEEj BJARNE,

Du skal komme tilbage til DK, du har glemte at tage NOGET med :


http://www.dr.dk/...eID=236741


Med "kolde" hilsener fra Danmark.

M. Rasmussen Cool
Thailand-You are always on my mind, even when sometimes it's S. S. but D. D.
falang-yao@dansk-thai.dk
 
Spring til debat: